» Poradna » Programy

Vývojové prostředí CodeLite

Čau, máte někdo zkušenosti s tímto vývojovým prostředím ? Uvažuji o tom že bych v něm začal programovat, ještě přemejšlím o Dev-C++ 5.0 Beta 9.2 a nebo Microsoft Visual C++ 2010 Express. Případně jestli byste mi někdo doporučil jiné vývojové prostředí pro C++. Ale nejvíc by mě zajímala recenze na ten CodeLite jestli s tim někdo máte zkušenosti.

Odpovědi na otázku

Pokud budes psat jen pro MS Windows, pak rozhodne MSVC 2010 Express.