» Poradna » Programy

Vyvážení STEREO kanálů

Poradíte mi,kterým programem vyvážím stereo kanály na stejnou úroveň? Levý mám hlasitější, zkoušel sem Nero Wave,Gold Wave,ale tato funkce tam není,nebo sem jí nenašel.Děkuji

Odpovědi na otázku

teda já používam WMP a tam to normálně je

takže v tvým případě se virt.jezdec posune do prava.ale možná sem ten dotaz špatně pochopil

Ne, jde mi o vyvážení mp3 tak,aby pak kanály byly na stejné úrovni při dalším uložení. Je mi jasné,že při přehrávání si můžu posunout ovládání,ale já chci aby uložený soubor byl ve stereu na stejné úrovni. Mám jeden kanál silnější.Čili program na úpravu nahrávky.

takže jestli dobře rozumim-k rozvoranýmu HW si rozvoráš i MP3-ky?

Nedávno jsem podobnou nepříjemnost opravoval v programu Acoustica. Dokonce je k jedné verzi na serveru http://cestiny.idnes.cz/ čeština. Šlo o unikátní staré nahrávky na magnetofonu, který měl trochu vadný záznam levé stopy. Výsledek byl slušný.