Využití RAM na 100%

Dobrý den, na mém stolním počítači, který fungoval více jak rok bez problému najednou začaly vyskakovat hodnoty využití procesoru a ramek na 100%...brouzdal jsem po netu a něco zkušel...používal jsem hlavně internet a občas nějaká ta hra...vypl jsem u prohlížeče hw akceleraci a procesor přestal zlobit...teď my ale samy vyletí ramky na 100% a dolu je stáhne jen restart...

Odpovědi na otázku

A proč se zkrátka nepodíváš do Správce úloh nebo Sledování prostředků který proces tu paměť žere??

 |   |  NetBSD Firefox 16.0

Dělá mě to na zánovním notebooku taky. Najednou jsou RAM na 97% a musím restartovat. Proces je pokaždé jiný. Jednou jsem ve správci viděl že si skoro celou paměť nárokoval Adobe reader, během minuty se nárokující proces (bez restartu) změnil na MS Powerpoint. Je to divné...