» Poradna » Mobily

Využití navigace Waze na zařízení v autě SkodaFania

Mám mobil Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Android 11R a auto Škoda Fabia koupeny září 2021 Model PJ34M4. V mobilu mam aplikaci Auto. Někde mi zprovoznit v autě navigaci Waze ani zrcadlení mobilu. Na obrazovce auta vše zadáno, navzájem se zařízení hledají, ale nenaleznou. BT pro telefonování funguje, nahrané audio soubory si mohu prehravat. Zkoušel sem i zařízení propojit USB kabelem, ale výsledek stejný, navigace z mobilu se nerozběhne. Kde je prosím problém? Děkuji.

Odpovědi na otázku

A ja mam Xiaomi 10 so vsetkymi tymi skur.....i aktualizaciami maciek "mnau" 13 a pod. a chystam sa ten kram yebnut o stenu.