» Poradna » Počítačové sítě

Využití 2 konektivit

Zdravím všechny a tímto prosím o pomoc.
Momentálně mám k dispozici pouze počítač s Windows 7 a potřebuju vyřešit tento problém:

2 síťové karty
Obě mají svou ip
Na obou je 15Mb/s
Potřebuju v co nejkratší době stáhnout 2x50GB soubor (zálohy)

Takže se nabízí vytvoření bondu, či lépe využívání obou karet paralelně, problém, jak na to?
Díky

Odpovědi na otázku

Cez Inet to zrejme nepojde tak jednoducho a zvlast nie vtedy ak mas konektivitu u roznych ISP.
V pripade toho isteho ISP by to technicky aj slo, tam ta ale zrejme nepusti nastaveny limit zaplatenej prenosovej rychlosti.

Porno zaloha :D

Teoreticky je možné skoro všechno, prakticky to téměř není možné z řady technických důvodů. Než byste je vyřešil budete to mít stažené jedním připojením.

Asi bych to nekomplikoval a poridil si ten nejrychlejsi net. Treba 100Mbit. Za 540,- Kc mesicne s pevnou linkou a 33 TV programy to je celkem lace.