Využití 2 jader

Jak poznám, že využívám na NB obou jader procesoru? Je na to nějaký program? Používám W XP.

Odpovědi na otázku

W XP -Spravce uloh-výkon, tam uvidis vyuzitie obou jader

Tam jsem koukal a nic jsem nenašel, podle čeho to poznám.

Tak to asi budes potrebovat bryle. V tom vykonu mas celkem 4 oblasti.
Vlevo nahore mas vyuziti CPU. Vpravo nahore mas historii vyuziti CPU, a dole mas vyuziti strankovaciho souboru, ale to neni zajimavy.

Uplne nejlepsi bude, kdyz si v menu nastavis: zobrazit -> historie vyuziti cpu -> jeden graf na jeden procesor.
A mas to pekne prehledne a vidis jak mas cpu vyuzitej.

Díky, až přídu domu, tak to nastavím podle tvého návodu a uvidim doufám.