» Poradna » Mobily

Vytvoření PRÁZDNÉ složky na plochu Tabletu Huawei

Ahoj, mám nový tablet Huawei MediaPad T5 (Android 8.0). Potřebuji nutně vytvořit prázdnou složku, do ni po té vkládat jednotlivé hudební texty - formát pdf, nebo doc - a složku pro snadný přístup k textům při vystoupení kapely mít na ploše Tabletu. Děkuji za pomoc, velmi.

Odpovědi na otázku

prázdnou složku vytvořit nelze.

Plocha androidu není určena ke sladování souborů, proto nejde vytvořit prázdná složka a tam potom dávat soubory.V tomto případě lze pomocí nějakého lepšího správce souborů vytvořit složku v paměti zařízení a na ní poté na ploše vytvořit zástupce.

Škoda, a jakého správce souborů mi doporučujete, i placeného - nestojím o vtíravé reklamy, kdy to člověk nejméně potřebuje. Děkuji za odpověď

Správce souborů nepochybně máš mezi defaultními aplikacemi, chce to jen trochu snahy...

Bohužel, hledal jsem, našel jsem Správce Tabletu, ale ten se omezuje na "čištění", vymazání dat, instalace neznámých aplikací...To je důvod, proč jsem zde požádal o radu

Použij Total Commander pak.ta je bez reklam a teď jsem to zkoušel a jde to. Stačí na danou složku přitlačit a vytvořit zástupce na domovské obrazovce.

Tak blbě hledáš. Neexistuje žádné android zařízení, které by nemělo správce souborů. Takže znovu a pořádně projdi postupně všechny aplikace, jedna z nich je správce souborů.

Ahoj. V Androidu je defaultní správce souborů vždy, ale je celkem hloupej. Zkus File Manager+. Vidí i do sítě a cloudu. Rychle se s ním dělá a je přehledný. Jediná nevýhoda, občas malý proužek reklamy tuším dole, ale fakt to neotravuje.

Solid Explorer.. to je asi nejlepsi file manager pro Android a jde pridavat zastupce slozek na domovskou obrazovku, tedy plochu.

Díky za pomoc, snad to zvládnu. Ahoj

Android není Windows, takhle se s ním pracovat nedá. Složku můžeš vytvořit pouze v úložišti (na SD nebo v interní paměti).

Presne tak jsem to cetl v poradne o androidech