» Poradna » Ostatní

Vytvoření dvoupolohového regulátoru v Simulinku

Zadání zní:V Simulinku sestavte dvoupolohový regulátor (bez nastavitelné hystereze) zadané soustavy. Jako regulátor využijte blok Switch.Soustava: F=1/(10*s+1)Žádaná hodnota: skok 0-10 Regulátor: min=0, max=20Co znamenají hodnoty "žádáná hodnota" a "regulátor"?Mohl by někdo načrtnout dané schéma nebo poslat odkaz s informacemi? Byl bych moc vděčný.

Odpovědi na otázku

Nemá tam náhodou být "zadaná hodnota"?Regulátor je IMHO cosi co má na vstupu nějakou veličinu a podle té veličiny a nějaké funkce se nastavuje výstup.Co o tom je ve vaší učebnici?http://forum.zive.cz/viewtopic.php