» Poradna » Ostatní

Vytvoření automatického seznamu názvu grafů

Moc prosím poraďte. V diplomce mám 8 grafů, které mají názvy. Jak se vytvoří automatický seznam názvu těch grafů?Díky za pomocŠárka

Odpovědi na otázku

tak já v LibreOffice používám popisky a kategorie "Obrázek", "Tabulka" apod. - tedy pro diplomku jsem tam měl "Tab." a "Obr.". Číslování jde automaticky, citace v textu se vkládají jako křížový odkaz - tj. pokud mezi obrázky 2 a 3 vložíš nový, tak se přečíslují i odkazy v textu a nemusíš to hlídat ručně.Mno a samozřejmě pak lze na pár kliknutí vytvořit seznam obrázků a tabulek, stejně jako třeba klasický rejstřík.