» Poradna » Programy

Vytváření testů

Ahoj, hledám program, který je schopen vytvořit multiple choice(abcd) test s otázek, které do něj zadám(není problém), ale horší je druhá preference a tou je výběr určitého počtu otázek do testu.Zkrátka: Našel jsem několik programů, do kterých není problém napsat 5000+ otázek, ale program již není schopen z těchto otázek náhodně vybrat pouze 100... :/Nebo: Velmi dobrým příkladem jsou testy do autoškoly, kde z balíku několika set otázek se vytváří test se 40ti otázkami, v mém případě jsou tyto otázky rovnocenné to znamená balík 1000 otázek, test 100 otázek(náhodně).Dík za jakoukoli radu...

Odpovědi na otázku

> Napiš si ho.

lala (adolf.de) poradit neumi a jen keca , keca ...

Ale to je otázka deseti minut... -_-

No tak víš co ubožáčku, napiš mu to já gratis nemakám.

neumí něco takového Moodle? V tom se snad občas nějaké školní testy dělaly...nebo možná Limesurvey...