» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vytížení disku na 100% - W10

Dobrý den,předevčírem mi přestal fungovat ntb od Lenova. Samotný ntb, monitor a klávesnice se načetly, ale W10 se už nenačetly. Po spoustě restartů a automatických neúspěšných pokusech o opravu mi zbyla jediná možnost - tovární nastavení, kde mi windows nabídl částečné tovární nastavení, které jsem zvolil. W10 se úspěšně nainstalovali, při prvním spuštění se zasekli a musel jsem ntb restartovat, ale poté naběhli. Problém ale teď mám s diskem.Podle správce úloh je pořád vytížený na 100% s maximální občasnou odchylkou na max. 80%. Ntb je zasekaný a nedá se používat. Podle správce úloh má ale největší vytížení system a hostitel služby. Nevím, co s tím.Internet je také velice pomalý než byl dříve, ale to asi bude mít nějakou souvislost s tím diskem.Přikládám screen ze správce úloh: http://www.imgup.cz/images/2017/06/15/disk.pngPředem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

1. Zkontroluj disk (offline, např. HBCD > HDTune)2. Pokud bude v pořádku, udělej čistou instalaci Win (žádné tovární nastavení!)Nebo můžeš rovnou přikročit k bodu 2 - pokud to po instalaci pošlape, máš vyhráno.Pokud ne, je špatný disk.