Vysunuje se CD-ROM při bootování

!!!POZOR LAHŮDKA PRO SÍŤAŘE!!!
Mám problém při startu počítače, skoro pokaždé se mi při bootování  samovolně vysune CD-ROM někdy se vysunuje s CD uvnitř někdy i bez,
doufám že to rozlousknete , předem dík

Odpovědi na otázku

Proc pro sitare, proboha???  Zkontroluj, jestli nemas zamrdane eject tlacitko, zacaruj s rozmistenim mechanik (master/slave, primar/sekundar) ev. vymen datovou ksandu...

A projed si to antivirem, vzpominam si, ze kdysi byl (nazev uz nevim presne) coca-cola32.exe a ten zpusoboval vysunuti plotny u mechaniky (melo to byt jako na na odlozeni sklenice ci lahve coca-coly)