» Poradna » Notebooky

Výstup na externí monitor (2560x1440) z macbooku air 11'' (2013)

Zdravím,mám Macbook air 11' (2013), pracovní (kvůli programování v xcode), chci použít výstup thunderboltu na svuj externí monitor (2560x1440) přes HDMI. Macbook podporuje výstup až do rozlišení 2560x1440 což je OK, chtěl jsem původně sehnat redukci thunderbolt->dual link dvi (dual link, kvůli vysokému rozlišení) ale ta redukce stojí kolem 3000 Kč, tak se chci zeptat jestli by to šlapalo přes tuto redukci thunderbolt->HDMI, dávám odkaz, díky.https://www.czc.cz/premiumcord-mini-displayp...

Odpovědi na otázku

Zapoměl jsem zmínit, že výstupní, externí monitor bude s rozlišením 2560x1440 (ono je to patrné z textu, ale kdyby něco...).(monitor - Samsung S27A850)

nikdo?

Tak to objednej na netu a zkus. Když nepůjde, tak ji do 14 dnů vrátíš. Je to sice svinstvo, ale na kabelu není moc co bys zapojením a vyzkoušením zničil.

Možná by bylo lepší použít DisplayPort, setkal jsem se se šmejdem (S27B970D), který přez HDMI uměl jen do FullHD.

Btw ta redukce, Mini DisplayPort <-> DisplayPort, by měla stačit.