» Poradna » Notebooky

Výstup a vstup zvukové karty

Čau, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte, jestli se dá na notebooku používat vstup mikrofonu jako výstup aux. Mám vadný konektor na jack 3,5mm a nemůžu propojit noťas se zesilovačem. Tak jestli by se to nějak dalo nakonfigurovat, abych to "prohodil". Díky

Odpovědi na otázku

Chci jen tak podotknout, nemám vadný jack, ale ten konektor uvnitř noťasu.

Ne.

realtek mal na to software myslím! išlo o to, aby bolo možné využívať ďuznu od mikrofónu na prepojenie s staršími zostavami reprosústav, ktoré požadovali 2xjack 3,5 ako vstup (Logitech)

A nevíte, jak se ten soft jmenoval? Vůbec nevím, podle jakých klíčových slov hledat na googlu...

záleží akú máš zvukovú kartu - presný typ!hľadaj WDDM driver

Realtek High Definition audio 6.0.1.7040

ale to je tvoj aktuálny driver. potrebuješ presný TYP zvukovky (ALC5621 napríklad) alebo AC´97

Asi se už hodně ptám, ale to najdu kde? Ve správci zařízení jsem našel jenom tohle...

http://filehippo.com/download_everest_home/stiahni a rozbaľ do PREDOM VYTVORENEJ NOVEJ ZLOŽKY! spusti a dozvieš sa o svojom PC podstatne viac-myslím že tam fungujú dokonca odkazy na firemné stránky s updatom

hľadaj priamo u realtek-u audio manager.

Díky, HD Audio ALC271X

Tak nevíš jakej soft by to mohl být?

http://www.realtek.com.tw/products/productsView.aspxpekne rozpísané na použitie pre jednotlivé audio sústavy

Nějak tam nevidím ALC271X

https://www.techspot.com/drivers/driver/file/infor... skus z tychto. apropo: ja netvrdím že ti to bude fungovať! záleží to na čipe zvukovky