» Poradna » Windows (a jiné OS)

Výstřižky u windows 7

Dobrý den,Nemohu najít výstřižky u Windows 7 , nenalézají se v příslušenství. Mohli byste mi poradit, kde je najdu.

Odpovědi na otázku

já je v Příslušenství mám (W7 x64 HP)¨tak je zkus najít přes Start - Prohledat

\system32\SnippingTool.exe

Nenašel jsem

Výstřižky se nacházejí v C:\Windows\system32\SnippingTool.exe . Pokud je tam nemáte, tak si je stáhněte zde http://uloz.to/xWD5fb4M/snippingtool-exe .

Díky už jsem našel.

Dobrý den, Nemohu najít výstřižky u Windows 7 , nenalézají se v příslušenství. Mohli byste mi poradit, kde je najdu.