» Poradna » Mobily

Vystačí SDHC karta class 4 pro mobilní telefon?

Zakoupil jsem si včera v obchodě Kingston SDHC kartu 8GB a nedopatřením jsem vzal class 4. Vždy jsem používal class 10, tak bych se chtěl zeptat, zda-li se snažit kartu vyměnit a nebo class 4 bude bohatě na mobilním telefonu stačit.Na kartě budou nainstalované aplikace, hry, filmy apod.

Odpovědi na otázku

No pokud tam budou i appky, rozdíl oproti class 10 poznáš celkem znatelně. Dostačovat bude ohledně kapacity, jinak podle mě ne (filmy + appky + hodně fotek).

8GB? To se ještě dělá? :) Jaký je cenový rozdíl proti 16GB? :) Každopádně class 4 je pomalá. Např. bude zdržovat focení, nemusí zvládat video atd. Určitě dnes aspoň class 10.

Class 4 je pomalá. Budú problémy s ukladaním fotiek a videa vo velkom rozlíšení. Mne sotva stíha class 10.