» Poradna » Notebooky

Vysoký Ping[Odezva]

Nevíte proč mám vysoký Ping ve hrách, občas 2000-potom 1000 a potom to klesne na 50.Děje se mě to po 1 na tomto notebooku když jsem měl starší počítač bylo to ok 10ping nevíte jak to opravit ?

Odpovědi na otázku

Nejsem si jistý, jestli rozumím jazyku vašeho kmene, ale zkoušel jste to pouštět ne po jednom, ale více paketech?Zkuste to napsat znovu, tak, aby tomu bylo rozumět. K tomu můžete přidat, co máte za notebook, jak je připojený, co je tam připojení k internetu, a vůči čemu ten ping měříte. Také by se hodily další změřené parametry toho připojení, jako je třeba rychlost nebo jitter.Do té doby se dá odpovědět jen: Nevíme.

Tak dobře mám vysokou odezvu na notebooku když hraju hru na svém serveru mám ping 1000.Za 10minut se to opraví,ale jak se mně hra sekne zase se ping zvyší zde ten počítač:Aspire 5920G.Měřím přes rychlost.cz tam mám 19ping

Takže jsme se sice nedozvěděli, vůči čemu tu odezvu řešíte, ale už víme, že máte vlastní server, kde máte problém se hrou. Gratuluji, postupně se blížíme k tomu, že budeme vědět, co konkrétně za problém máte.Ta odezva je čas, mezi tím, co váš počítač pošle paket protistraně, a než se ten paket vrátí. Takže je celkem jasné, že nejen počítač má tuhle věc vliv, ale i všechny ostatní prvky po cestě. Díky vašemu popisu nevíme vůbec nic o tom, kudy ten paket jde, ani co je to za tu věc, která ho pinkne zpátky. Takže bych prosil informace i o tom... a chybu bych tipoval někde tam. Protože člověk, co neumí psát, a neumí popsat problém, bude podle mě mít i problém se správou vlastního serveru; takže pokud moje věštecká koule funguje dobře, problém je na tom vašem tajemném serveru.

:D Je mně 12.Takže ještě psát normálně neumím,ale server mám i na jiných hrách a ten ping je pořád stejný.Ano máte pravdu vyhazuje to i moje kamarády že mají vysoký ping.Jsem připojen kabelem není to starým ovladačem na internet ?

Už ve dvanácti byste mohl zvládnout odpovědět na jasně položené otázky. Když to vyhazuje vaše kamarády, asi ten problém bude fakt na tom serveru. Takže řešit ho u sebe je zbytečné.

Jsi připojen kabelem?

Ano