» Poradna » Web a internet

Vysoký ping

Dobrý den, Nedávno mi začal blbnout ping když jsem hrál nějaké hry. Vetšinou jsem měl ping 30 ale z ničeho nic mi to skáče až nad 150. Takhle už to blbne 4. den a taky jsem zjistil že kamarádům u nás z vesnice, kteří mají stejného operátora (O2) to blbne taky. jsem připojen přes lan kabel a každý měsíc si platíme 40 mb/s. Zkoušel jsem restartovat wifi vyměnit kabel ale nic nepomohlo :( prosím pomoc

Odpovědi na otázku

Podle toho co říkáš to je problém pravděpodobně u operátora. S tím ti tady na fóru nikdo nepomůže.

Ahoj Vojto, taky mám stejný problém u O2. Už jsem jim volal asi 4x. Naposledy mi řekli, že je problém v mém modemu. Myslím si, že to není pravda, protože ping skáče z 30 na 160 a zpět. Problém přetrvává týden. Asi nemůžeme dělat nic jiného, než čekát

Keby si riadne hľadal, našiel by si https://www.zive.cz/poradna/vysoky-ping/sc-20... a aj odpovede. Lenže si lenivý hľadať a zakladáš podobnú otázku, pričom inde to už bolo rozoberané.