» Poradna » Web a internet

Vysoký ping

Zdravím, posledních pár dní mám problém s internetem, respektive s pingem...I přes to že rychlost stahování se nemění a zůstává stabilní (cca 1,7Mb/s) tak ping vyskočil z 20ti na hrozných 140... uvítám jakoukoliv radu

Odpovědi na otázku

Kam pinguješ? Niekde, kde nemáš šancu sa sťažovať, pretože tá sieť nepatrí tomu s kým máš uzaretú zmluvu?

Pokud se jedná o zvýšení pingu v nějaké hře, tak tě třeba hra pouze připojuje na nějaké vzdálenější servery, kde máš někdy možnost to ovlivnit (např. PUBG), ale někdy ne (např. CS:GO). Jestli tomu takto je, tak otevři příkazový řádek a spusť "ping 8.8.8.8". Pokud bude zde ping nízký, tak je to problém hry. Pokud bude i zde vysoký, tak je problém někde jinde.

Problém musí být někde jinde... Předpokládám že to bude router nebo problém u poskytovatele (O2) každopádně díky za radu

No vidíš, takže jsi si vlastně odpověděl sám

Kam vsude pingate? Jak velkymi pakety?Co je to vlastne za pripojeni? DSL? Jaky router / modemrouter vlastne pouzivate?K routeru jste pripojen dratem nebo bezdratem?Proste uplne nejdriv musite ten problem lokalizovat, teprve pak se da patrat po pricine.

S tímhle jsem mel také problem, a nakonec problém byl a je zatim u O2 kde ping vyskakoval do 100ms, pak co jsem take zjistil ze kamarad co ma O2 take, mel to same.

Problém není na vaší straně ale na straně O2. Ti o problému ví a prý ho řeší, ale zatím není známý termín opravy. Nejste zdaleka jediný, kdo se s tímto problémem potýká. Doporučil bych vám O2 kontaktovat a také na ně apelovat, ať si pohnou s opravou.

Problém neni u tebe, ale u o2.Tyhle problémy má už od pátku po celé republice. Odezva je všude 120ms a internet totálně nepoužitelnej. Mám to taky tak

120ms? Vy stastlivci! Na jedne z VDSL pripojek (uprostred mesta kousek od ustredny) mam ted stabilne 400ms. :/

nápodobně - včera jsem tam volal a bylo mi řečeno totéž. Od minulého pátku je internet použitelný jen přes den a po 9 večerní přestává fungovat úplně. Platíme si 20/2 a naměřil jsem 1/1 a 100ms + latenci....

Ono je asi jedno jestli 120 nebo 400 :D Vzhledem k tomu, že hraju csko tak mi stačí i těch 120 na to, aby to bylo nehratelný, nemluvě o tom, že např. stránka facebooku se mi načítá půl minuty a stejně chybí obrázky a videa :D

Osobně mi O2 řeklo, že je problém u mě v modemu a žádný problém z jejich strany není. Což 100% není pravda, protože minulý čtvrtek vše jelo bez problémů. Měli by si s tím pohnout, protože týden platit za to, co v podstatě nemáme je docela nelidské...

U poskytovateľa "nikdy nie je problém" - vždy to zvalia na koncového užívateľa - ale platby požadujú stále.

Já jsem jim volal včera a mě to přiznali, že chyba je skutečně u nich a lidí s tímto problémem je zřejmě spousta. Na problému prý pracují, ale těžko říct, kdy to vyřeší.

U mě se nyní vrátily pingy na normální hodnoty. Vyzkoušejte stav u vás.

není to jen nějaké skokové zlepšení? taky tímhle trpím a už se mi párkrát stalo, že to kleslo zpět na normální hodnoty ovšem pouze tak na 5-10 minut a pak se to vrátilo zpět do sraček.

Teď to zatím drží už hodinu, doufejme že už to tak zůstane.

Ted vskutku zlepseni. Snad to vydrzi.Skok ze 400ms na 11ms je docela rozdil. -_-

Cau radku,kup si novej internet ty buzerante ceskej,nepis sem takovyhle mrdky nikoho nezajimas,jestli semnou mas problem prijet na tyrsak cus

No ses noob blbecku

OU shit dobrej rekt