» Poradna » Ostatní

Vysoký ping

Zdravím,mám takový problém,už přibližně měsíc mi neustále skáče ping v hrách jako jsou (League of Legends,Worlds of Tanks).Velice často např. u LoL vyskočí ping běhěm hry na 130-150 a posléze se vrací pomalu do normálu tedy na nějakých 15-25 ping jsem míval dřív.Ovšem někdy se stává že to vyskočí i na nějakých 200 a výše a tam se i nějaký čas drží a to je samozřejmě nehratelné.Není to dlouho co máme nově televizi s připojením na internet,někde jsem četl,že by to snad ping ovlivňovat mohlo,ale nikde jsem se přesně nedočetl jak.Nezdálo se mi ale,že by ten ping začal skákat hned od doby kdy se televize připojila k internetu,ale to už si nevzpomínám.Byl bych rád,kdyby mi někdo vysvětlil,jestli ta televize na to má opravdu takový vliv a případně nějakou radu na ustálení pingu.Předěm děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

mrkni do včera, kolem poledne se to tu řešilo(stačí dát do okénka ping a ukážou se to sta diskuzí o tom zde)

Ano,to jsem viděl,ovšem můj problém spočívá úplně v něčem jiném.Taky máme wi-fi připojení jenže nikdy s tím problém nebyl a to už wi-fi máme dobrých 4-5 let až poslední měsíc to dělá problémy od doby se k tomu napojila ještě televize.