» Poradna » Web a internet

Vysoky ping v csgo

zdravim mam takyto problem v hre cs go mi ping vyskoči na 500ms a viac ale ked som dal skontrolovat net na speedtest.net tam mi ukazalo 18ms stalo sa mi to ked som hral competetive v cs go na zaciatku som mal 30-55ms ale asi v polovici zapasu mi vyskočil na 500-1200ms neviem čo stim mam robit skusal som vsetko aj iny zapas nenarocny, deathmatch, arms race, skusal som aj komunitne servery a na každom to iste za odpovede popredu dakujem.

Odpovědi na otázku

Nestahuješ něco? Zkus povypínat programy náročné na síť.

co s tim ? zaplat si lepsi pripojeni, pro lepsi ping idealne optiku, nebo aspon VDSL. Taky predpokladam ze nehrajes na nejakym NTB kterej je pripojenej na net pres wifi.