» Poradna » Ostatní

Vysoké zatížení CPU

Zdravím,mám problém s vytížením procesoru (i5-8400 2,80GHz).Když jsem normálně na ploše, tak mi jedna služba (Hostitel služby: služba načítání obrázků WIA) zabírá cca 20% cpu. Chtěl bych se zeptat, jestli neexistuje nějaký fix, protože když hraju nějakou hru, tak mi cpu běží klidně i na 100%. Někdy se k tomu přidá i antimalware service executable, který mi taky zabírá cca 20%, takže mi 2 random věci zabírají více % cpu než hra samotná XD.Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Tak ty procesy sestřel, ne?Nemluvě o tom, že ty musíš vědět, co za bordel jsi si nahrál do PC. Když to nevíš a nevíš od kterého procesu ty programy jsou, tak máš holt smůlu. Zachrání tě reinstalace OS.PS: 8400 je obyč 6 jádro bez HT. Nepíšete jaké hry, ale bude dost her, kde prostě hra to CPU na 100% vytíží. Je to fajn CPU, ale trhač asfaltu to taky není.