» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vysoké využití RAM

Zdravím, v poslední době mám problém s vyšším využitím RAM paměti. Podotýkám, že jsem s tím NIKDY neměl problém. Mám 16 GB Ram. Normálně to jde, ale jakmile spusítm Torrenty, tak to vyběhne na 95-99% využití ale jediné co běží v nejvíce využívaných službách je ten Torrent a třeba Chrome, ale oba mají tak max 300mb. Již jsem zvýšil virtuální pamět, ale dělá to pořád. Poté co Torrent vypnu, se RAM pořád drží na 95% ale v podstatě nic tam neběží a podle průzkumníku ani nic nebere tak velké množství paměti. Díky moc.

Odpovědi na otázku

Už z principu věci není možné, abys měl 90% využití RAM a přitom žádný proces tu paměť nevyužíval - to snad uznáš....Takže hledej znova a lépe - použij Sledování prostředků (resmon) nebo výborný Process monitor.https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downlo...