Vysoké využití CPU

Dobrý den,rád bych se Vás odborníků zeptal, zda-li je možné udělat něco pro to, abych udržel svůj starší ntbk ve formě (Samsung 670Z, win 10).V poslední době začalo skákat využití CPU jak pominuté (cokoliv spustím = 60-80% využití) a já nevím, co s tím. Snažím se udržovat software aktuální, občas projíždím PC antivirem od Windows a dále používám Advanced SystemCare 12.. Otázka tedy zní, odchází mi ntb do onoho světa? nebo může být příčina jinde? Vir? software..?

Odpovědi na otázku

Znacnu cast na "Vysoké využití CPU" ma ten smejd "Advanced SystemCare 12"

Dobrýýýý, mažu, dííky .)