» Poradna » Notebooky

Vysoké teploty notebooku

Dobrý den, zda se mi, že mám na notebooku vysoké teploty. Průměr na prohlížeči je okolo 65 75 stupňů a při zátěži max 81 stupňů, které nepřekročím, průměr v zátěži 78-81.Když mám vše vyple a jen plochu v klidovém stavu, tak okolo 55-60.Cistil jsem komplet chlazení a dával novou pastu a teploty pořád stejné, ale pomohlo to v hlučnosti, aby ventilátor udržel tyhle teploty, tak jede cca na poloviční otáčky. (předtím prehlusil i televizi) Jsou tyhle teploty ok a je to vlastnost CPU nebo je něco špatně? Jedna se o několik let starý notebook s dvoujadrovym i7. Nevím, ale zdá se mi to dost, takhle mi netopil ani AMD v notebooku, ten míval okolo 70 průměr.Od výrobce tam má být W7, který jsem nově nainstaloval včetně všech ovladačů výrobce cca 2tydny zpět a před tydnem jsem upgradoval na W10.Díky

Odpovědi na otázku

Ano, na notebook jsou to úplně normální teploty. Nic co bys musel řešit.

Teploty máš ok, není co řešit. Problém by byl, kdyby to lezlo na 100°C.

Normalni teploty, na kterych neni nic divneho, nic k reseni.