Vysoké teploty CPUTIN

Nazdar, mám problém s PC, cca 2 měsíce už mám new pc, asi před týdnem jsem si dokoupil Arctic PWM F12 ventilátory do case protože se mi mezi CPU a GPU tvořilo teplo a to způsobovalo klidně i 85 celsia na CPU. Teď už jede PC v pohodě. Problém je ten že po delší době používaní PC se nějak ´´zabuguje´´ teplota CPUTINu a klidně si ukazuje i 110Celsia, CPU samo o sebe má něco kolem 25-30Celsia, PMW větráky to ale bohužel berou jako přehřátí a točí se zbytečně na vysoké otáčky. Nevíte jak by se to dalo vyřešit ? Aktuálně to řeším resetem PC, pak jsou teploty CPUTIN zpět v normě ale po cca 4-5 hodinách se zase začne zvyšovat. Nejhorší je to přes víkend kdy nechávám PC jen v režimu spánku, pak když ho zapnu tak instantně je teplota na 110Celsia. Mohl by to být vadný senzor teploty, nebo bude stačit to nějak nastavit ?

Odpovědi na otázku

Ahoj co je CPUTIN ? myslíš v HWmonitor ten log ?Udělej fotku v HW monitor ale větší ať je vidět, a dej ji sem https://postimage.io/A taky napiš jaký máš procesor a chladič,,,

asi jde o nějaký ruský procesor

CPUTIN = CPU Temperature IndexAle někdy bych chtěl ruský procesor vidět v provozu, třeba nepojede na elektřinu, ale vodku.

Jj měřím to přes HWmonitor. Teď jsem PC zapnul takže jsou teploty normál, pak pošlu další screen po delší době provozu. https://ctrlv.cz/L7oW Jinak jedná se o CPU i7-7700, chladič Fera 3, MB MSI B250 M3.