Vysoká teplota procesoru

Dobrý den, nechal jsem ti sestavit počítat u czc.cz a teploty procesoru v klidu jsou kolem 65-70 stupňů. Procesor i5 8600K a chlazení Kraken x52.Je to normální? Je možné že to ten co to skládal nějak podělal? Nebo kde by mohla být chyba? popřípadě dají se zvýšit otáčky ventilátoru chlazení? Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

To je špatně. Sundej chladič a podívej se, jestli měl dostatečný přítlak na procesor a tenkou vrstvičku teplovodivé pasty.Taky jestli je sloupnutá ochranná folie z plochy, která dosedá na procesor.

Tipol by som to na toto:"Taky jestli je sloupnutá ochranná folie z plochy, která dosedá na procesor."predvianocny zhon robi este vacsie zazraky ako samotne vianocne zazraky.

Ano, podělal. Není zapojená pumpa a možná nejedou ani ventilátory na chladiči. ☻