» Poradna » Mobily

Vysoká rychlost přehrávání videa na mobilu

Dobrý den, už nějaký čas sleduji seriál na mobilu, vždy si stáhnu nějaký díl a pouštím na staženém přehrávači. Až do teď vše fungovalo, ale najednou to přehrávače (zkoušela jsem různé, blbne to na všech) začali přehrávat divně, rychleji. Zvuk a obraz nejsou synchronizované. Přitom stejný soubor mi na pc přehrávači funguje tak, jak má. Víte někdo co s tím? Předem děkuji. Týna

Odpovědi na otázku

Pokud nepomůže vlc player je třeba zkusit i starší verze toho přehrávače jsou dole. https://www.apkmirror.com/apk/videolabs/vlc/

Děkuji, vyzkouším.

Ok a tak se deje pri prehravani vzdy? Nepouzivas nahodou bezdratova sluchatka? Ta levna maji casto problem se synchronizaci zvuku vuci videu

Děje se to pouze u některých videí, se sluchátky to vůbec nesouvisí, děje se to i když je nemám.

Ale i tak Vám moc děkuji.

Vyřešeno - stačilo u přehrávače nastavit v dekodéru na SW... Vůbec netuším co to znamená, ale pomohlo to. Všem děkuji.