Vysoká aktivita a přehřívání grafiky

Čau... Mám vysokou aktivitu grafiky ikdyž nemám spuštěnou žádnou appku nebo hru, a teplota se mi točí kolem 50-65 stupňů. Neporadil by mi prosím někdo co mám udělat aby mi aktivita klesla dolů? Grafika : AMD Radeon HD 6700 series 5 let stará. Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Vyčistil bych větrák, pravděpodobně ho máš tak zahlcený prachem, že neustále jede na plno, aby se ochladil.Dále bych měl bych podpoření na Bitcoin Miner.

No jo. Jenomže mi to hned během minuty stouploAke zkusím to Zatím díky :)

Mno ono jako mít na 4 5 nebo 6 kovým radeonu 60 stupnů není nic nenormálního... řešil sem i jeden 5xxx kterej opálil pcie slot (98 stupnů v zátěži).Jinak ano, může to být bordel v os, nebo špatný airflow v case, kolik to má stupnů v zátěži ?

Mne neodpálilo ani 113°C

Když jsem neměl vysokou aktivitu, při zátěži jsem měl max 45 stupnu. A teďka mám při nečinnosti 55 stupnu

Teď jsem profoukl a vyčistil grafiku, 1 hodina hraní jela úplně v pohodě na 35 stupních a teď se tam zase objevila vysoka aktivita a stupně zase stouply