» Poradna » Ostatní

Vysledek konverzi PDF-MOBI : text ve ctecce rozsekany na 2radkove odstavce

Je v podstate pravidlem, ze kazde PDF ktere prevedu do MOBI ma pak text rozcleneny do 2 radkovych odstavcu, coz je na cteni krkolomne. Uz jsem zkousel prevest nejprve do word, ale nepomohlo to, ani pouziti programu calibre namisto online konvertoru. Slysel jsem i radu prevest po trase PDF-TXT-MOBI, ale pak zmizi obrazky a fonty.

Odpovědi na otázku

Sam jsem k tomu nalezl toto: http://pc.poradna.net/q/view/1196184-pdf-mobi-b... prevest pdf aplikaci mobipocket creator do html a to teprve do mobi. pruda