» Poradna » Programy

Vyskakování příkazového řádku

Zdravím,potřeboval bych poradit jak vyřešit problém s příkazovým řádkem.Několikrát za den se mi tu objeví příkazový řádek, tam proběhne pár příkazů a pak zase zmizí. Občas to nezmizí protože ,,Systém nemůže nalézt uvedenou cestu". Neporadíte mi někdo prosím jak se toho zbavit? Nevím z jakého programu to je nebo kde se to tu vzalo. Tohle to píše když se to nepovede:FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\acer\updater2\updater2.xmlSystém nemůže nalézt uvedenou cestu.Cannot access file C:\Program Files\DriverSetupUtility\FUB\+FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\packard bell\updater2\updater2.xmlSystém nemůže nalézt uvedenou cestu.Cannot access file C:\Program Files\DriverSetupUtility\FUB\+FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\gateway\updater2\updater2.xmlSystém nemůže nalézt uvedenou cestu.Cannot access file C:\Program Files\DriverSetupUtility\FUB\+FINDSTR: Cannot open c:\ProgramData\founder\updater2\updater2.xmlSystém nemůže nalézt uvedenou cestu.Cannot access file C:\Program Files\DriverSetupUtility\FUB\+Za všechny odpovědi předem děkuju :))

Odpovědi na otázku

Nejrozumnejsi by asi bylo, kdybyste ten bloatware (aceri Updater 2) proste odinstaloval. Zadne uzitecne veci stejne nedela.Nejlepsi by bylo, kdybyste to sveril do rukou nekomu, kdo veci trochu rozumi. Odinstaluje ten bazmek, pripadne to vyresi v registrech..