» Poradna » Notebooky

Vyskakovacie okno HD Quality.....

Dobry den sa praje,Mam taky menši problem... 2 dni dozadu mi začal blbnut notebook a to tak že každe 2-3 minuty mi vyskoči nejaka zložka a to presne HD Quality a nasledne zmizne je to v priečinku TEMP-----onefile 13360 bla bla.....čo mam s tym robit... lebo ma to už dost štve a neviem čo s tym nejake rady...?

Odpovědi na otázku

smaž obsah TEMP

to som už zmazal...a ešte k tomu mi tu vždy vyskakuje aj C:\Windows\system32\nvidia-smi.exečo s tym?

odinstaluj tu utilitu od nvidia

ukazuje to stale.... a zase začalo aj to HD Qualityked to mam pripnute na hlavnom panely tak sa to vola WDCloud

netuším jak souvisí western cloud a utilita nvidia. Dej sem snímek obrazovky s tou hláškou, třeba se někdo chytne.

neviem či stihnem spravit snimok obrazovky....lebo to su 2 sekundy a zmizne to...a zase vyskočilo to HD Quality a ked som nato klikol tak hore v rohu mi to ukazalo že neodpoveda a zmizlo to....a ked sa to začne samo spuštat tak notas začne pracovat ako keby som zapinal nejaku hru... a potom zase nič... ochvilu dostanem asi nervy a budu z neho 4

Behem tech dvou sekund muzes stisknout klavesu PrintScreen (PrtScn), pokud ji tvoje klavesnice ma. A potom tu obrazovku vlozit do nejakeho grafickeho editoru nebo treba Windows malovani.

To chce ale pořádný pomocníky...https://cdn.myshoptet.com/usr/www.krbykunc.cz/user/...