» Poradna » Ostatní

Vyskakovaci reklama oskar

To je fakt hnus. Pridu zase az to tu nebude. Zive.cz preju vam, at diky vasi nenazranosti pridete o co nejvice navstevniku.

Odpovědi na otázku

Jaká reklama a kde? Při používání Ad-Muncheru žádnou nevidím!

ja uz tez ne. mam ad-block, ale v praci nic takoveho nemam tak me rozcilovalo, tak vzdy pres pul okna skocila nejaka flash animace :)

flash animace, kterou když zavřete, tak se znova otevře a musíte počkat až doběhne do konce, jinak nikdy nezmizí...

Tak takato forma reklamy uz hranici s totalnou demenciou. Myslim u toho, kto si takuto reklamu objednal. To mu fakt nedoslo, ze bude posobit skor kontraproduktivne?

No ale nastastie Adblock+ poriesi taketo problemy...

Pokud nechceš FF a flashblock, tak pro IE je IEPro a umí to taky.
Já ještě blokuju Javu, pokud není nutná pro diskuzi.

Pouzivaj FF + Adblock plus, a este odporucujem R.I.P - skvela vec, odstrani zo stranky otravne odkazy/reklamy a pod. Autor by si svoj web nespoznal

Pokusne jsem vypnul AdBlock - a to jsou veci! :o((((
To je tak, kdyz o nasazeni reklamy rozhoduje naprosty idiot...