» Poradna » Mobily

Vyskakovací reklama android

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit, mám od Vánoc nový mobil - s8 samsung a někdy po 4dnech mi začlo vyskakovat reklamy, které vždy musím vypnout křížkem... je to tak 1 za 4 hodinyV mobilu mám insta fb hry apod. Nevím co by to mohlo dělat.Děkuji předem

Odpovědi na otázku

Dělá to některá z těch aplikací, co sis nainstaloval. Nejčastěji nějaké free hry nebo podobné blbosti. Není jiná cesta, než odinstalovat všechno, co opravdu nutně nepotřebuješ.

Mě se stavalo také. Když jsem se koukla na spustene aplikace tak naposled spustena aplikace byla vzdy z camera.Neresila jsem to ale pak jsem si vsimla ze kdyz ta reklama vyskocí tak vždy Z camera byla naposled spustena aplikace.No tak jsem to zkusila dát pryč a přestalo to. Aplikace Zcamera mi to delala i na druhem mobilu.Ale pokud ti to nepujde zjistit co je to za aplikaci tak budeš muset smazat vsechny. Ja mam ted novy mobil a kazdou pul hodinu tam vyskakoval wish ale nevedela jsem co to to zpusobovalo protoze to neslo vyjimecne zjistit tak jsem musela smazat vsechny aplikace. Vždy je to nejakou aplikací takze musis zjistit jakou.