» Poradna » Web a internet

Vyskakovací okno v prohlížeči

Hezký večer. Dnes jsem začal mít problém s prohlížečem. Zhruba po 5 minutách zamrznou všechny nabídky na kliknutí v zobrazené stránce. Když tedy kliknu kamkoliv na zobrazenou stránku vyskočí nové okno s reklamou. V rozšíření prohlížeče nic není. Vyzkoušeno v chromu a edge.Díky za rady

Odpovědi na otázku

eset, m. Bytes a projet

Měl by stačit MB + antivir (Kaspersky, ESET).Buď si kup Kaspersky či ESET a bude tě to předem chránit. Jestli nekoupíš kvalitní antivir tak aspoň neklikej na různé kraviny, pokud máš děti tak se omlouvám.