» Poradna » Web a internet

Vyskakovací erotické reklamy

Prosím o radu, jak zamezit vyskakovacím oknům s erotickou reklamou v Google Chrome. Začalo mi to po 1. lednu 2019.

Odpovědi na otázku

Musíš odebrat, to co ti tam tu reklamu přidává. Protože na mě to nevyskakuje.

Vycistit AdwCleanerem.Chovat se rozumneji a opet to nezasvinit malwarem. Podobne nakazy jsou v 99.99% vina uzivatele.

Nelži mi tady. Co sis tam nainstaloval, to tam máš, tak si nestěžuj a nebo to odinstaluj.

Virus - adware.Zazálohování důležitých dat, zformátování systémového disku a přeinstalace Windows je většinou takové nejjistější a v některých případech i nejjednodušší řešení. Ale je pravdou, že asi není pro každého.

V pripade kvalitni porno reklamy ti nepomůže ani svědceaná voda...obnov systém ze zalohy , jinak smula.