» Poradna » Programy

Vysel Update Rollup 1 for W2K SP4!

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx 0e6-60a494d3823dUz jste to nekdo instaloval? Jaky mate zkusenosti?

Odpovědi na otázku

Pro toho kdo aktualizoval pravidelne to nema v soucasny dobe smysl instalovat. Muze se samozreje hodit pri preinstalovani systemu.

A jsou v tom i zaplaty na IE6SP1? Kdyz Rollup spolu s SP4 zintegruju do instalace W2K tak pak prece jeste musim nainstalovat IE6SP1 a knihovny se prepisou ne? Nejak tomu nerozumim..

Jsou to zaplaty pro W2000 ne pro IE.

Ok, dik. To je docela blby:/