Výrobce komponentů

Takže: Leadtek Winfast , HIS , Gainward je Hong-kong Gigabite ,A-data , MSI , Asus-Taiwan
Sapphire , Powercolor-Čína Kingston-Anglie Western , Seagate , Corsair -Amerika
A jeste by me zajimalo OCZ , Patriot a EVGA vyrobce?

Odpovědi na otázku

Odpoved je jako minule: Googlujte, nebudeme to delat za Vas, kdyz jsme Vam predvedli, jak na to. Lenost by mela mit sve meze.

patriot+evga -usa ,ocz združenie výrobcov taiwan+nemecko+velká británia+usa