» Poradna » Web a internet

Vyřešení výzvy na epic store

Ahoj. Chtěl sem si na epic games store stáhnout hru, ale vyskakuje na mě takovádle captcha viz obrázek https://imgway.cz/s/2lSE prostě za boha nemůžu přijít na to, co to po mě vlastně chce :( neví někdo?

Odpovědi na otázku

Epic Games ucet je od 13. Kdokoliv, komu je 10 a vice na tohle prijde. Tobe je ocividne pod 13 => nemas mit Epic Games ucet.

Mas vybrat dve kostky se stejnym obrazkem nahore (tj. horni prostredni obrazek).

Dej si text do překladače.

A není to "výzva" ale tzv. captcha code

Omáčko, na tohle snad zaboha přijde každý. Pexeso jsi nikdy nehrál?

Tam nemusíš na nic přicházet. Ta větička nad obrázky celkem jasně říká, co s tím máš udělat. Takže začni tím že si to přeložíš.

Jednoducho - musíš vybrať rovnaký obrázok - často je to stredný hore 1krát a potom 2x vyhľadať rovnaký v ďalšich sadách. Celkovo 3x.

To si děláš srandu?

Někde už zřejmě zavřeli i 1. stupeň ZŠ.

Budu muset znova zkouknout:https://www.youtube.com/watchProtoze ta doba se ocividne blizi