» Poradna » Web a internet

Vypsání více řádků z MySQL ve funkci

Zdravím, mám jednu funkci (viz níže)Proměnná $weekNum je občas i větší než 1 a já potřebuju, aby se mi do toho atributu title (kde je teď $name[0]) vypsali $name ze všech řádků, který to vybere, a aby mezi nimi byly ještě čárky a ne jenom z prvního, jako teď.function Cell ($month, $year, $row, $column, $firstDay, $numOfDays){ $days=Array(1=>"<td width=\"30\">Po</td>", "<td width=\"30\">Út</td>", "<td width=\"30\">St</td>", "<td width=\"30\">Čt</td>", "<td width=\"30\">Pá</td>", "<td width=\"30\">So</td>", "<td width=\"30\">Ne</td>"); if ($column==1) return $days[$row]; $date = ($column-2)*7 + $row - $firstDay+1; if ($date<1 || $date>$numOfDays) return "<td width=\"30\">&nbsp;</td>"; else $weekNum0 = date("W", mktime(0, 0, 0, $month, $date, $year)); $weekNum = mysql_query("SELECT * FROM rezervace WHERE week = '$year-W$weekNum0'"); $weekNum = mysql_num_rows($weekNum); $name = mysql_query("SELECT name FROM rezervace WHERE week = '$year-W$weekNum0'"); $name = mysql_fetch_array($name); if ($weekNum>0) return "<td width=\"30\" title=\"$name[0]\" style=\"background-color: #ff3232\">$date</td>"; else return "<td width=\"30\" onclick=\"document.rezervace.week.value = ('$year-W$weekNum0')\"><span title=\"Kliknutím vyberete tento týden\">$date</span></td>"; }

Odpovědi na otázku

Nepochopil jsem co chcete

Pravděpodobně požadujete něco takového$name = mysql_query("SELECT name FROM rezervace WHERE week = '$year-W$weekNum0'");$vysledek = "";while($row = mysql_fetch_array($name)) { $vysledek = $vysledek.$row["name"].",";}$vysledek = substr($vysledek,0,-1);

Díky, to je přesně ono!