» Poradna » Web a internet

Vypršel čas spojení

Zdravím,Chtěl bych poprosit o pomoc. Předem říkám, že nejsem žádný profík přes PC. Dnes odpoledne mi vubec nechtěl fungovat internet(LAN připojení) v PC, ale wifi normalně běžela. Zkusil jsem vyndat a zandat LAN kabel a internet normálně naběhl. Bohužel začaly nabíhat pouze nějaké stranky seznam, facebook a pod. fungují, ale některé stranky se mi nechtějí načíst a hlasí "vypršel čas spojení". Používám Firefox zkusil jsem podle návodu smaszat všechni cookies a mezipamět nepomohlo. Přenastavil jsem DNS na 8888 8844 ale pořád nic. Momentálně jsem na ntb a stránky normalně všechny načtu. Už nevím co s tím. Ještě k těm stránkám co se mi nechtějí načíst, když zadám něco do google vyhledávání normálně mi to vyhledá všechny stránky, ale v tu chvíli kdy rozkliknu nějakou stránku 3 minuty se načítá a hazí chybovou hlášku.Předem děkuji za jakoukoliv pomoc.

Odpovědi na otázku

Čéče, mám úplně stejný problém. Taky mi to na stránkách "lolita.com" háže hlášku že "vypršel čas spojení" dokud nepošlu dalších 100eu