» Poradna » Ostatní

Vypojeni P1 ze zakladni desky

Jak ze zakladni desky vypojim P1? Ma nejakou pojistku, pojistka se ma nejak zmacknout? Dekuji

Odpovědi na otázku

Musíš připojit FŇ, následně odpojit ŠČQ a P1 (což asi málokdo tuší, co to je) se snad, možná, odpojí...

Tazatel to podle mne ví. Když ví co je P1 konektor, tak určitě ví jak ho vypojit. Jinak se jedná o klasický ATX konektor do základní desky. Teď nevím jestli je P1 i 24 pin nebo jenom 20 pin.

Vydis to me nenapadlo. Ja mel za to, ze se pta jak vyndat Pentium 1 ze socketu.

Stydim se. Vidis ...

Nevidim, ale neni snad za co se stydet. Me by spis zajimalo, podle ceho se urcuje to oznaceni. Pamatuji ze na AT zdrojich byly zase konektory oznacene P8 a P9.

Taky mně napadlo Pentium 1

Jo.