» Poradna » Notebooky

Vypnutý notebook se nanabíjí, i přes to že je v síti

Dobrý den, k letošním Vánocům jsem dostala úplně nový notebook HP. Ačkoliv je notebook nový, nenabíjí se mi ,když je vypnutý. Například dnes byl celé odpoledne vyplý a zapojený v síti, ale když jsem večer přišla a vyndala ho z nabíječky, jeho baterie je nulová. Prosím o radu - nevím zda je chyba v mém nastavení či jiném pochybení nebo v samotném notebooku/baterii. Předem děkuji za odpověď, hezký zbytek dne.

Odpovědi na otázku

Špatný kontakt notebooku s kabelem, nefunkční nabíječka, baterka v háji. Možností je mnoho.

těžko říct, když mám notebook zapnutý, pracuju s ním a je na nabíječce jde v pořádku...nejde jen nabíjení ,když je vyplý.

Tak to je nabíječka i kabel v pořádku, to je na 100% baterií, takže buď koupit novou, nebo reklamovat.

*konektor

Je-li nový , tak bych to viděl na reklamaci.