» Poradna » Web a internet

Vypnutí VPN, proxy

Dobrý den, měl bych prosím vas dotaz. K notebooku jsem dostal balíček her Intel, přičemž je nutné vypnout VPN proxy, abych ho mohl aktivovat. Jak to udělat. Zkoušel jsem to přes win, ale stálé to hází stejnou hlášku na jejich webu. Děkuji

Odpovědi na otázku

Najprv sa nauc jasne a zrozumitelne vyjadrovat, na zaklade Tvojci blablov Ti naozaj nikto neporadi.BTW VPN sa sama od seba na PC nevyskytuje, treba ju nainstalovt a nastavit, takze s najvacsou ;pravdepodobnostou tam ani ziadnu PVN nemas.

Vždyť je to napsané jasně.Dostal notebook. A k tomu notebooku byl vedle i balíček s pár krabicovkami. A aby ten balíček mohl aktivovat, tedy předpokládám otevřít jej, potřebuje vypnout VPN proxy.Vypadá to, že VPN proxy nemá. Takže aby se do balíčku s hrami mohl dostat, musí si pořídit VPN proxy, to vypnout, a pak teprve bude moci aktivovat balíček.Jak prosté, milý Watsone.

A Vy nejakou VPN nebo proxy pouzivate?Pokud ano, funguje Vam bez nich internetove pripojeni?

V počítači defaultně VPN ani proxy není. Ale může se stát, že tam proxy nainstaluje antivir. V tom případě spustit Internet Explorer (opravdu Internet Explorer, ne žádný Chrome ani Edge) a stisknout tlačítko Settings/Internet Options/Connections/LAN Settings a tady, pokud uvidíš nějakou aktivní proxy, ji vypni.