» Poradna » Programy

Vypnutí stránkovacího souboru

Nejde mi vypnout stránkovací soubor u W XP SP3. I když dám nepoužívat stránkovací soubor na všech jednotkách, stejně mi ukazuje jak v Everestu, tak i ve správci úloh že se stránkovací soubor cca 340MB používá. Využití fyzické paměti mám většinou 30%. Nevíte proč to nejde vypnout?

Odpovědi na otázku

A což ho obklíčit?
Nastavit mu ručně nějakou zanedbatelnou velikost a ať si běhá, když ho to baví.

To jsem zkusil, ale vyskočila hláška, že systém má málo virtuální pamětí a že ji zvětší. To je neuvěřitelný, že si to dělá co chce. Je to normální nebo mám něco blbě?

je to normalni, mas windows.

zrejme máš nejaký program,ktorý je závislý na aktívnom používaní swapu,pokial je takýto program nainštalovaný,systém odmietne vypnutie swapu

Kájo,nevypínej to,když tvořili win.tak jim to dalo tolik práce,já třeba vůbec nevím že tam něco takovýho je,zvykni si.