» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vypnutí služby

Zdravím potřeboval bych poradit jak zcela vypnout "Hostitel služby optimalizace doručení" pokaždé když se tato služba zapne bere celkem dost Mb Stahování děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Ve správci úloh otevřete kartu "Služby", poté se vám úplně v levém dolním rohu okna zobrazí modrý text "Otevřít okno služby" na to klikněte a otevře se vám okno se všemi službami. Najděte službu "Optimalizace doručení" a klikněte na ni PRAVÝM tlačítkem myši. Neklikejte na "zastavit" ale otevřete "vlastnosti". Zde vidíte zhruba uprostřed okna "typ spouštění" a u toho já mám "ručně". Vyberte možnost "zakázáno" a poté můžete kliknout na "zastavit". Buďte opatrný, ať nevypnete nějakou službu nutnou k chodu počítače, okamžitě by se vám zobrazila modrá obrazovka.Hezký den, Alex