Vypnutí počítače.

Dobrý den, měl bych otázku. Mám počítač "krabici" a mám ho připojen přes UPS Eaton. Včera nám přestal jít proud tak UPS držela cca 20 minut a po té se vypnula a tím i počítač. Nebyl jsem v tu chvíli v blízkosti abych standardně počítač vypnul. Nyní při zapnutí počítače strašně dlouho nabíhá systém Win7 Prof. 64-bit. Systémový disk mam SSD Samsung 850 Pro. Mohlo něco odejít či se mohl rozhodit Bios ? "disk zatím žádné chyby neukázal". Děkuji za názory ...

Odpovědi na otázku

To je krásný příklad toho, jak je naprosto k ničemu levná UPS bez propojení s počítačem, aby sama zajistila včas korektní vypnutí :) No můžeš zkusit vyresetovat BIOS, ale hlavně nějaký důkladný test disku, v tom bude zakopaný pes. Možná se nevyhneš reinstalaci.