» Poradna » Web a internet

Vypnutí PC na dálku

Dobrý denze začátku chci říct že to chci použít jenom v rámci internátu kde máme se spolubydlícími společnou wi-fi nikde jinde. Chtěl bych jim někdy jen tak ze srandy na dálku vypnout PC přes CMD (nejspíš to znáte takové ty internátové naschvály), ale nejde mi to. Zjistil jsem jejich IP adresy, ale když do CMD zadám shutdown -i otevře se mi okno vzdáleného vypnutí, všechno zadám a potvrdím. Jenže pak okno napíše že neodpovídá, zavře se a v CMD se napíše že zadaný název PC není platný.Mohly by jste mi s tím pomoctDěkuji

Odpovědi na otázku

shutdown /f /m \\"název PC v síti"1. příkaz je nutné spouštět pod účtem který má na druhém PC práva Admina2. na cílovém PC musí být povolena funkce vzdálené správy systému a WMI

To jako myslíš, že každý takový blbeček může jen tak vypnout někomu PC?, Ne, fakt nemůže...

'Mohly by jste mi s tím pomoct'... Když pominu patvar 'by jste', řekl bych, že ženy ti s tímhle pomáhat nebudou. A muži už vůbec ne.

Obrací se jako již mnohý na Poradnu. Poradna bez Poradny, žena bez ženy,

Napište svůj dotaz do Poradny

Tak at mu tedy Poradna poradi

Radí, má na to lidi, sice bez smlouvy, ale jsou k dispozici, od rána až do noci, tazatelům pomoci .....

Jde o copy textu vyzívající tazatele k položení dotazu.Bílé písmo v červenén poli.Jasně, odpovídají obě pohlaví, ale nebýt Poradny, na koho by se nejmenovitě obraceli. Zlomyslníkům neradit je na místě, podle povahy většina tak činí

Psal 'MohlY by jste mi s tím pomoct', takže úplně přesně je správně'Tak ať mu tedy PoradnY poradí ' Já bych Matějovi poradil místo internátovým naschválům věnovat se víc mateřskému jazyku.

Ano píše se i měkké pokud jsou v poradně muži i ženy. Jíné by bylo, ženy a děti, doufám v tom se pravidla nemění.Mateřský jazyk. My češi musíme držet spolu řekl muž s tmavou pletí a slezl ze stromu

chtěl bych se zeptat jestli de pres shutdown nastavit cas vypnuti a zapnuti restartutreba že se zapne treba jednou za 1m po dobu 30m ?? když tak jak se to děla