» Poradna » Notebooky

Vypnutí notebooku pri aktualizaci.

Dobrý den, pri aktualizaci mého ntb se bohužel vypl, kvůli napájení. Pri zapnutí se volil jazyk. Následně se začal nastavoval novy windows. Pri načtení byla jen ikona koše. Žádná možnost připojení na internet, vyhledávání ani nic. Děkuji za rady, není problém poskytnout větší info, děkuji Marcel

Odpovědi na otázku

Třeba spadáš do kategorie https://www.zive.cz/clanky/poradna-posledni-v... .Já desítky po velké akt. ani nezapínám do příštích opravných akt., které budou napravovat ty minulé a tvořit nové problémy

Ne, on spadá do kategorie lidí, kteří aktualizují zařízení bez připojeného zdroje a během toho se jim vybije baterie...

Marcel bude reinstalovat. Pokud neví jak na to, dozví se to třebas zde http://www.servispckupka.cz/jak_reinstalovat_windows_... A příště si snad už bude Marcel, hoch z malého města, systém zálohovat - ledaže by v reinstalacích našel zalíbení....

Nepochopil som hned prvu vetu:"pri aktualizaci mého ntb se bohužel vypl, kvůli napájení."Notebook ma predsa baterku.