» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vypnutí aktualizací windows 7

Zdravím potřeboval bych pomoct jak uplně omezit aktualizacím windows 7.Nějak přes příkazový řádek jenže nevím jak...díky

Odpovědi na otázku

proč příkazový řádek když to jde lehce naklikat?

nevím myslel jsem že se to musí dělat přes příkazový řádek...já to umím naklikat jenom přes ovladací panely jenže když neni windows pravý tak už na mě přišli...proto to chcu vypnout uplně

Zakazat aktualizace je jedna vec, ale jestli ti to hlasi, ze je nelegalni system, tak je treba jeste odstranit i toto.Jenom vypnuti tomu nepomuze...

Rady s nelegalnim OS tady opravdu nemaji co delat.

Ku_va drž hubu ty kreténe!!!!!

Ty tvoje kecy taky nejsou k danému tématu, je to každého věc,zda si něco stáhne, nebo bude platit jako kretén,za každou Appku, systém, nebo kteroukoliv Píč.vinu !!!

a jak to mám naklikat?

Stiskněte Win + R nebo případně klikněte na Start a na Spustit) a vepište gpedit.mscVe struktuře postupujte po položkách: Konfigurace počítače > Šablony pro správu > Součásti systému Windows > Windows UpdateNajděte položku Konfigurace automatických aktualizací a rozklikněte jiNyní dejte pro změnu ZAKÁZAT. Dle popisu: Je-li stav nastaven na Zakázáno, je nezbytné všechny aktualizace, které jsou k dispozici na webu Windows Update, stáhnout a nainstalovat ručně. Chcete-li to provést, přejděte na adresu http://windowsupdate.microsoft.com nebo v nabídce Start vyberte příkaz Programy (nebo Všechny programy) a potom klikněte na položku Windows Update.je to dobře?

Start > Služby > Služba Windows update > zakázatHotovo.

iba idiot by zakazoval aktualizácie systému

spíš bych řekl, že v dnešní době by je iba idiot nechával povolené (tedy v režimu: instalovat automaticky)

Hrdě se hlásík k idiotům už od Windows XP jsem nikdy neaktualizoval ,,po určité době jsem přeinstaloval celý systém i se sevispackem a vesele si žiju

Jenom idiot si nechává do počítadla instalovat bez kontroly veškerý bordel, co Mrkvosoft vyprodukuje. Protože skutečně užitečných a potřebných aktualizací jsou jednotky procent.

Však proto tam taky existuje možnost si zvolit, co chci a nechci instalovat. Ale chce to o tom taky něco vědět a ne krást a pak každýmu říkat, ať to nepřipojuje k netu.

skontroluj si e-mail

Můj názor: Vrátil bych se přes obnovu do nekritického data a s odpojeným WiFi) odinstaloval zejm. KB971033 - ověřuje validnost licence OS a tu nemáš, KB890830 - nástroj MRT pro každý měsíc a nespouštěl. Dále bych zakázal- znefunkčnil Defender, Filtr Smart Screen, UAC a neinstaloval MS antivir; ostatní máš vypsáno nade mnou.

Hovadina se zakazováním, prostě stáhnout win7loader a win je legální 🙌

Až ti dojde, že by ses měl zajímat o "nezapnutí", budeš uspokojen. Ten jemný rozdíl snad pochopíš.

Patrně se bojíš, aby se ti přes ty vychcané aktualizace do počítače zlodějsky nevlámali Windows 10. Tak se podívej sem a zde je řešení pro tebe: http://www.stahuj-uloz.cz/jak-zabranit-stahovani-wi...

Jen ještě doplním, že musíš mít nainstalovaný SP1

Do registru jsem to zapsal souborem s příponou .regWindows Registry Editor Version 5.00[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate]"DisableOsUpgrade"=dword:00000001[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\OSUpgrade] "AllowOSUpgrade"=dword:00000000 "ReservationsAllowed"=dword:00000000